Број 1 дистрибутер Video Surveillance ПОГЛЕДНИ ЦЕНОВНИК
ДВР (Снимачи)

4,8,16, или 32 канални снимачи.

КАМЕРИ

Аналогни или IP камери по Ваш избор.

ИНСТАЛАЦИЈА

Монтажа и инсталација низ цела Македонија.

Видео Надзор - Информации што треба да ги знаете

Видео надзорот претставува опрема за техничко обезбедување која што нуди поголема безбедност за заштита од кражба или упад во вашиот дом или деловен простор, бидејќи во било кое време и од било каде преку апликација на вашиот мобилен уред или компјутер можете да имате моментален увид што се случува или што се случувало во Вашиот дом или деловен простор преку снимен материјал (Зачуван на Хард Дискот на снимачот).

DAHUA КАМЕРИ

Kамерите што ги произведува Dahua се едни од најквалитетните истите можат да бидат Доме (Dome) камера, Булет (Bullet) камера, Бокс (Box) камера и Спид доме (Speed dome) камера.

Dahua гарантира висок квалитет со употреба на најнови технолошки решенија за да обезбедат сигурност и доверба кај корисниците. Dahua постојано вложува во R&D иновации.

Визард Системи е генерален увозник за Македонија на камери и опрема за видео надзор од светскиот производител Dahua. Визард системи ГАРАНТИРА дека ќе добиете најевтино, најквалитетно, најбрзо и најбезбедно решение за Видео Надзор!

ПРЕПОРАЧУВАМЕ

4MP HDCVI IR Eyeball Camera

4MP HDCVI IR Eyeball Camera DAHUA DH-HAC-HDW1400RP-VF

5MP WDR IR Bullet Network Camera

5MP WDR IR Bullet Network Camera DAHUA DH-IPC-HFW2531T-ZS

HDCVI Temperature & Humidity Camera

Temperature & Humidity Camera DAHUA HAC-LC1220T-TH

2MP WiFi DAHUA G26

30m distance; Up to 25/30fps Frame Rate; 16x Digital Zoom; Built in Microphone; Micro SD Slot up to 128GB;

8ch-XVR4108HS

16CH-HVR4116HS

1MP Dahua - 1000SP

IR Distance: Up to 30m; Operating Conditions: -40°C ~ +60°C; Ingress Protection & Vandal Resistance: IP67; Casing: Aluminum;

2MP Dahua - 1200RP

4 IN 1 Model CVI, TVI ,AHD, Analog HDCVI IR Eyeball Camera.

2MP Dahua - HDCVI 1200EMP

With AUDIO; Built-in microphone; Focal length: 3.6mm (viewing angle 90 °); IR illumination 50m, Smart IR; Degree of protection: IP67;

Број 1 дистрибутер на видео надзор

Визард Системи на својот асортиман на производи за видео надзор го нуди светскиот производител на камери - Dahua. Оваа компанија претставува лидер на глобално ниво во индустријата за техничко обезбедување. Производите и решенијата кои што ги нуди Dahua се користат во преку 160 земји и региони низ светот и се со најниска цена и највисок квалитет во својата категорија. Dahua преку своите производи овозможува висок квалитет, брза монтажа, инсталација, изведба и испорака, одржливост и стабилност.

ЦЕЛА ПОНУДА

Dahua камери

Визард Системи Ви нуди најголем избор на камери од светскиот познат бенд - Dahua.

Dahua снимачи

Одберете го вашиот перфектен видео надзорен систем со избор на 4,8,16 или 32 канални снимачи.

Хард Дискови

Сакате Вашите податоци да бидат зачувани? Огромен избор на 24/7 харддискови од 1ТБ па нагоре.

Монтажа и Инсталација

Визард Системи Ви нуди монтажа и инсталација низ цела територија на Македонија.

Држачи за монитори

Одберете уникатни држачи за Вашите монитори

CCTV Монитори

Професионално монитори за видео надзор.

Батерии/УПС

Батерии и УПС системи.

Останати производи

Конектори, канали, кабел, црева, скриени камери...

ЦЕНОВНИК

Погледнете го комплетниот ценовник за категоријата на видео надзорни системи. За дополнителни прашања, можете да не
контактирате на 02 246 9999.
Работно време:
[Понеделник/Петок: 09.00 – 17.00 ч.]

[Сабота: 10.00 – 16.00 ч.]